Bean-to-bar («від боба до плитки») – це теруарний шоколад з ароматичних какао-бобів з винятковим смаком і ароматом. Генетика, клімат, метод ферментації – усе це визначає майбутній смак шоколаду.

Ми відповідаємо за весь ланцюг виробництва: від вибору какао-бобів, їх обсмажування, перетирання у меланжерах до запаковування плитки.

Відмінна риса кожної плитки – смак і аромат тих какао-бобів, з яких вона зроблена.

Як ми добираємо какао-боби?

Дізнатися

Переглянути все

до магазину

Про нас

Дізнатися

Instagram

Про особливість, оригінальність і, відповідно, вартість bean to bar.

Чому не дешево?

Оригінальний шоколад ніколи не був дешевим продуктом. Починаючи з XVІ ст., коли какао завезли у Європу з Центральної Америки, цей продукт могли дозволити собі лише заможні верстви населення.

Аби ,,здешевити,, і поширити у світі, какао почали вирощувати в Африці. 
Але це зовсім не той сорт какао, яке колись привезли конкістадори до Європи.
Шоколад, виготовлений з африканського какао, не має того смаку і аромату, яке можна віднайти в первинних місцях його вирощування. А ще воно досить гірке.
Сьогодні Гана і Код д‘Івуар є основними постачальниками какао на світовий ринок (понад 80%). Майже увесь шоколад, який потрапляє на полиці магазинів, виготовляється з нього. Дешева робоча сила, використання дитячої праці зробили його ще більш доступним.
 
Як у світі кави цінується #specialtycoffee , так і у шоколаді є особлива категорія бобів, з яких виготовляється #beantobar шоколад. Це преміальне какао класу fino de aroma, яке складає лише 8% світового виробництва какао-бобів. [Наприклад, мадагаскарське какао складає менше 1%від світового об‘єму какао].

Такий шоколад буде особливим: без надмірної гіркоти, з виразним ароматом, нотами фруктів, з тривалим післясмаком.

Це як порівняти садову суницю з суницею лісовою. Правда ж, смак і аромат відрізняються?
Про особливість, оригінальність і, відповідно, вартість bean to bar. Чому не дешево? Оригінальний шоколад ніколи не був дешевим продуктом. Починаючи з XVІ ст., коли какао завезли у Європу з Центральної Америки, цей продукт могли дозволити собі лише заможні верстви населення. Аби ,,здешевити,, і поширити у світі, какао почали вирощувати в Африці. Але це зовсім не той сорт какао, яке колись привезли конкістадори до Європи. Шоколад, виготовлений з африканського какао, не має того смаку і аромату, яке можна віднайти в первинних місцях його вирощування. А ще воно досить гірке. Сьогодні Гана і Код д‘Івуар є основними постачальниками какао на світовий ринок (понад 80%). Майже увесь шоколад, який потрапляє на полиці магазинів, виготовляється з нього. Дешева робоча сила, використання дитячої праці зробили його ще більш доступним. Як у світі кави цінується #specialtycoffee , так і у шоколаді є особлива категорія бобів, з яких виготовляється #beantobar шоколад. Це преміальне какао класу fino de aroma, яке складає лише 8% світового виробництва какао-бобів. [Наприклад, мадагаскарське какао складає менше 1%від світового об‘єму какао]. Такий шоколад буде особливим: без надмірної гіркоти, з виразним ароматом, нотами фруктів, з тривалим післясмаком. Це як порівняти садову суницю з суницею лісовою. Правда ж, смак і аромат відрізняються?
Літо не товаришує з шоколадом: воно його нещадно плавить... Тому ми так тобі раді, вересень!🍂🤎

Якщо ви вже відчули потребу загорнутись у теплу ковдру з горнятком чаю або какао, то плиточка хорошого #beantobar шоколаду доповнить цю атмосферу.

Обирай свій шоколад:
Серія o r i g i n:
✔️Шоколад 81% (Мадагаскар, Sanbirano) 125 грн/50 г
✔️Шоколад 81% (Венесуела, Sur del Lago) 125 грн/50 г
✔️Шоколад 80% (Домініканська Республіка, Hispaniola) 125 грн/50 г
✔️Шоколад 100% (Венесуела, Барловенто), 50 г/115 грн

Серія ч о р н о г о шоколаду (Венесуела, Барловенто) з додаваннями:
✔️Шоколад 80% зі спеціями (кардамон, кориця, чилі), 128 грн/70 г
✔️Шоколад 80% з подрібненими какао-бобами і сіллю, 128 грн/75 г
✔️Шоколад з фундуком, 128 грн/80 г

Серія м о л о ч н о г о безлактозного шоколаду (Венесуела):
✔️Шоколад з кокосом, 123 грн/80 г
✔️Шоколад з цільним мигдалем, 123 грн/80 г
✔️Шоколад з квітковим пилком, 123 грн/75 г

Серія ф р у к т о в о г о безлактозного шоколаду:
✔️Шоколад з манго, 128 грн/70 г
✔️Шоколад з полуницею і базиліком, 128 грн/70 г

Замовляй на сайті або в direct✔️
Літо не товаришує з шоколадом: воно його нещадно плавить... Тому ми так тобі раді, вересень!🍂🤎 Якщо ви вже відчули потребу загорнутись у теплу ковдру з горнятком чаю або какао, то плиточка хорошого #beantobar шоколаду доповнить цю атмосферу. Обирай свій шоколад: Серія o r i g i n: ✔️Шоколад 81% (Мадагаскар, Sanbirano) 125 грн/50 г ✔️Шоколад 81% (Венесуела, Sur del Lago) 125 грн/50 г ✔️Шоколад 80% (Домініканська Республіка, Hispaniola) 125 грн/50 г ✔️Шоколад 100% (Венесуела, Барловенто), 50 г/115 грн Серія ч о р н о г о шоколаду (Венесуела, Барловенто) з додаваннями: ✔️Шоколад 80% зі спеціями (кардамон, кориця, чилі), 128 грн/70 г ✔️Шоколад 80% з подрібненими какао-бобами і сіллю, 128 грн/75 г ✔️Шоколад з фундуком, 128 грн/80 г Серія м о л о ч н о г о безлактозного шоколаду (Венесуела): ✔️Шоколад з кокосом, 123 грн/80 г ✔️Шоколад з цільним мигдалем, 123 грн/80 г ✔️Шоколад з квітковим пилком, 123 грн/75 г Серія ф р у к т о в о г о безлактозного шоколаду: ✔️Шоколад з манго, 128 грн/70 г ✔️Шоколад з полуницею і базиліком, 128 грн/70 г Замовляй на сайті або в direct✔️