Привіт. Ми – сестри Олександра й Олена. Обожнюємо якісні продукти: прості, справжні, мінімально оброблені й максимально корисні. Шоколад для нас – це про любов до справи, творчість, якість, екологічність, можливість створювати, ділитись позитивом і настроєм.

ПЕРЕВАГИ ВИРОБНИЦТВА BEAN TO BAR

Bean-to-bar («від боба до плитки») – технологія виготовлення шоколаду з особливих ароматичних какао-бобів f i n o  d e  a r o m a (фіно де арома). Ми відповідаємо за весь ланцюг  виробництва: від вибору какао, його обсмажування до запаковування плитки.

Міжнародна Асоціація Какао (ICCO) виокремлює какао-боби fino de aroma  в окрему категорію з винятковим смаком і ароматом. На частку fino de aroma  доводиться лише 8% світового виробництва какао-бобів. Генетика, клімат, тип ґрунту, місцевість, метод ферментації – усе це визначає майбутній смак шоколаду.

ЩО ВПЛИВАЄ НА СМАК ШОКОЛАДУ?

Визначальним для смаку шоколаду є саме р е г і о н  вирощування какао, а не сорт. Наприклад, боби з Домініканської Республіки (Hispaniola) мають виразні ягідні/фруктові нотки, легку кислинку.  Какао боби з Венесуели відрізняються особливою м’якістю, відсутність гірчинки, мають горіховий, часом медового присмак. Какао-боби з Мадагаскару, а це менше 1% від світового об’єму какао, мають неповторний цитрусовий  смак.

Для розкриття смакового профілю ми обсмажуємо какао-боби за особливою технологією при низьких температурах, після чого вони перетираються в меланжері на кам’яних жорнах упродовж 48-72 год.

ЯК МИ ОБИРАЄМО КАКАО-БОБИ?

На сьогодні ми працюємо з бобами з Венесуели, Домініканської Республіки й Мадагаскару.

M a d a g a s c a r  S a m b i r a n o  T s a r a f a n d r a y  O r g a n i c

Какао Sambirano (Самбірано) – це фруктовий смак, цитрусові, трішки ванільні нотки.

Росте на північному заході Мадагаскару. Постійні вітри й близькість гірського хребта створюють специфічний мікроклімат у долині річки Самбірано. Зібрані кооперативом дрібних фермерів Царафандрай (Tsarafandray), ці какао-боби мають європейську органічну сертифікацію, а також сертифікат чесної торгівлі (SPP Fair Trade)

Мадагаскарське какао росте під корінними тіньовими деревами в агролісомеліоративній системі. За підтримки Альянсу тропічних лісів та інших неурядових організацій фермери висаджували дерева для боротьби з ерозією ґрунту й відновлення природного лісового ландшафту.

 

D o m i n i c a n  R e p u b l i c  Z o r z a l  C o m u n i t a r i o  O r g a n i c

Hispaniola – історична назва острову у Карибському морі, на якому вирощують какао з  насиченим шоколадним смаком, глибокими нотами червоних фруктів, вишні, сухих квітів.
Ростуть ці дерева какао у заповіднику для птахів Zorzal (Зорзаль) у Домініканській Республіці в агролісомеліоративних системах у їх природному лісовому середовищі (серед інших дерев і тварин). Поряд із заповідником знаходиться місцеві ферми, які входять до спілки Zorzal Cacao.

СКЛАДНИКИ

Наш шоколад містить мінімум компонентів: боби какао, какао-масло й зовсім трішки кокосового цукру. Деякі плитки містять горіхи й фрукти. Ми обрали для підсолоджування саме кокосовий цукор, оскільки він має низький глікемічний індекс (35) й надає шоколаду особливого смаку. Якісна сировина, простий склад, чесність – наші головні принципи у роботі.

АСОРТИМЕНТ

  • Класичні смаки ORIGIN – це моносортовий чорний шоколад із мінімальним підсолоджуванням, без додатків. У ньому найкраще розкривається справжній смак какао.
  • Класичні смаки ORIGIN із додаваннями: горіхи, сіль, какао-боби, спеції.
  • Безлактозний шоколад (vegan). Це наша авторська рецептура «молочного» шоколаду, який не містить молока. Молочного смаку плиткам надає вівсяне толокно й горіх кеш’ю.
  • Фруктові плитки.
  • Цукерки.

Переглянути все

до магазину