Привіт💙 Ми – сестри Олена й Олександра.  Маємо невелику сімейну мануфактуру в Луцьку. Bean-to-bar (від боба до плитки) – це філософія поваги до природи, фермерів і ручної праці.
Д О Б І Р Н І С Т Ь
Для виготовлення шоколаду ми  обираємо какао-боби класу fino de aroma, які Міжнародна асоціація какао (ICCO) виокремлює в категорію з винятковим смаком та ароматом. Какао, як вино й кава, – теруарний продукт. Генетика, клімат, метод ферментації – усе це визначає смак шоколаду.
С Т В О Р Ю Є М О  Ш О К О Л А Д,  Н Е  Ш О К О Л А Д К И
Ми відповідаємо за увесь процес та етапи виробництва: від вибору какао-бобів, їх обсмажування до перетирання у меланжерах і відливу у плитки. Саме таке дбайливе ставлення до процесу забезпечує якість наших продуктів.
Е Т И Ч Н І С Т Ь
Етичне какао – частина філософії bean-to-bar. Це означає, що нам важливо знати, чи не заподіяно шкоди природі при вирощуванні й збиранні врожаю, чи не експлуатувались працівники і чи не  було задіяно дитячу працю.
Е К О Л О Г І Ч Н І С Т Ь
Ми не використовуємо жодних синтетичних складників (ваніліну, гідрогенізованих жирів), а надаємо перевагу органічній та фермерській сировині. Також відмовились від тваринного молока: замінили його на рослинну сировину.Паковання обираємо таке, що можна здати на переробку.

Щ О  В П Л И В А Є  Н А  С М А К  Ш О К О Л А Д У?

Смаку шоколаду визначає саме регіон вирощування какао, а не сорт. Наприклад, какао-боби з Домініканської Республіки (Hispaniola) мають виразні винні й ягідні ноти. Какао боби з Венесуели відрізняються особливою м’якістю, без гірчинки. Какао-боби з Мадагаскару, а це 0,5-1% від світового об’єму какао, мають неповторний цитрусовий смак.

Аби підкреслити й розкрити смаковий профіль, ми обсмажуємо какао-боби при низьких температурах, після чого вони перетираються в меланжері на кам’яних жорнах упродовж 48-72 годин.

СКЛАДНИКИ

Наш шоколад містить мінімум компонентів: какао-боби, какао-масло й зменшена кількість тростинного або кокосового цукру. Плитки з додаваннями містять фрукти або спеції. Якісна сировина, простий склад, чесність – наші головні принципи у роботі.

АСОРТИМЕНТ

  • Преміум-шоколад single origin – це моносортовий чорний шоколад з какао, яке росте у конкретному регіоні і має повну простежуваність. У ньому найкраще розкривається смак і аромат певного сорту какао.
  • Темний шоколад з додаваннями: горіхи, сіль, какао-боби, спеції.
  • Молочний шоколад (vegan). Це наша авторська рецептура шоколаду на рослинному молоці. Ніжного вершкового смаку плиткам надають вівсяні пластівці й горіх кеш’ю.
  • Фруктові плитки з додаванням сублімованих фруктів і ягід.
  • Цукерки (шоколадно-горіхове праліне).

Переглянути все

до магазину