Привіт. Ми – сестри Олександра й Олена. Обожнюємо якісні продукти: прості, справжні, мінімально оброблені й максимально корисні. Шоколад для нас – це про любов до справи, творчість, якість, екологічність, можливість створювати, ділитись позитивом і настроєм.

ПЕРЕВАГИ ВИРОБНИЦТВА BEAN TO BAR

Bean-to-bar («від боба до плитки») – технологія виготовлення шоколаду з особливих ароматичних какао-бобів f i n o  d e  a r o m a (фіно де арома). Ми відповідаємо за весь ланцюг  виробництва: від вибору какао, його обсмажування до запаковування плитки.

Міжнародна Асоціація Какао (ICCO) виокремлює какао-боби fino de aroma  в окрему категорію з винятковим смаком і ароматом. На частку fino de aroma  доводиться лише 8% світового виробництва какао-бобів. Генетика, клімат, тип ґрунту, місцевість, метод ферментації – усе це визначає майбутній смак шоколаду.

ЩО ВПЛИВАЄ НА СМАК ШОКОЛАДУ?

Визначальним для смаку шоколаду є саме р е г і о н  вирощування какао, а не сорт. Наприклад, боби з Домініканської Республіки (Hispaniola) мають виразні ягідні/фруктові нотки, легку кислинку.  Какао боби з Венесуели відрізняються особливою м’якістю, відсутність гірчинки, мають горіховий, часом медового присмак. Какао-боби з Мадагаскару, а це менше 1% від світового об’єму какао, мають неповторний цитрусовий  смак.

Для розкриття смакового профілю ми обсмажуємо какао-боби за особливою технологією при низьких температурах, після чого вони перетираються в меланжері на кам’яних жорнах упродовж 48-72 год.

ЯК МИ ОБИРАЄМО КАКАО-БОБИ?

На сьогодні ми працюємо з бобами з Венесуели, Домініканської Республіки й Мадагаскару.

M a d a g a s c a r  (S a m b i r a n o  T s a r a f a n d r a y  O r g a n i c)

Мадагаскар – тропічний острів, що знаходиться у самому центрі Індійського океану. Какао, яке там росте, одне з найкращих у світі. Воно поступово розкривається нотами червоних фруктів, цедрою лимону і апельсину, малиною. Легка кислотність, тривалий післясмак, помірна гірчинка.

Росте на північному заході Мадагаскару у долині річки Самбірано. Зібрані кооперативом дрібних фермерів Царафандрай (Tsarafandray), ці какао-боби мають європейську органічну сертифікацію, а також сертифікат чесної торгівлі (SPP Fair Trade)

Мадагаскарське какао росте під корінними тіньовими деревами в агролісомеліоративній системі. За підтримки Альянсу тропічних лісів та інших неурядових організацій фермери висаджували дерева для боротьби з ерозією ґрунту й відновлення природного лісового ландшафту.

V e n e z u e l a  (S u r  D e l  L a g o)

Какао від дрібних локальних фермерів з регіону Сур-дель-Лаго (Sur  Del  Lago) у Венесуелі, який знаходиться на березі озера Маракайбо. Дослівно перекладається як «на південь від озера». Надзвичайно стабільний теплий і вологий клімат ідеально підходить для вирощування вибагливих елітних ароматних сортів какао. Вважається батьківщиною какао сriollo.

Шоколад має з венесуельсикого какао має приємний вершковий смак, розкривається горіховими нотами, ромовим після смаком. Для нього характерна м’якість і мінімальна гірчинка

D o m i n i c a n  (R e p u b l i c  Z o r z a l  C o m u n i t a r i o  O r g a n i c)

Hispaniola – історична назва острову Гаїті у Карибському морі, на якому росте какао з  насиченим шоколадним смаком, глибокими нотами червоних фруктів, смородини, сухих квітів.

Ростуть ці дерева какао у заповіднику для птахів Zorzal (Зорзаль) у Домініканській Республіці в агролісомеліоративних системах у їх природному лісовому середовищі (серед інших дерев і тварин). Поряд із заповідником знаходиться місцеві ферми, які входять до спілки Zorzal Cacao.

СКЛАДНИКИ

Наш шоколад містить мінімум компонентів: боби какао, какао-масло й зовсім трішки кокосового цукру. Деякі плитки містять горіхи й фрукти. Ми обрали для підсолоджування саме кокосовий цукор, оскільки він має низький глікемічний індекс (35) й надає шоколаду особливого смаку. Якісна сировина, простий склад, чесність – наші головні принципи у роботі.

АСОРТИМЕНТ

  • Преміум-шоколад s i n g l e  o r i g i n – це моносортовий чорний шоколад з какао, яке росте у конкретному регіоні і має повну простежуваність. У ньому найкраще розкривається смак і аромат певного сорту какао.
  • Чорний крафтовий шоколад (Венесуела, регіон Барловенто) з додаваннями: горіхи, сіль, какао-боби, спеції.
  • Молочний шоколад (vegan) з венесуельського какао. Це наша авторська рецептура шоколаду на рослинному молоці. Ніжного вершкового смаку плиткам надає вівсяне толокно й горіх кеш’ю.
  • Фруктові плитки з додаванням сублімованих фруктів і ягід.
  • Цукерки (шоколадно-горіхове праліне).

Переглянути все

до магазину