Hello, we are Olena and Oleksandra, sisters from Lutsk city, situated in western Ukraine.
 A year ago we launched a family craft production of quality bean-to-bar chocolate. We rented premises, made repairs, bought equipment, and were studying production processes. For our products we use fine flavor cocoa because it is used to make the best chocolate. Cocoa beans are roasted and processed by our own, after what they are ground in a blender to a delicate consistency.
 For us chocolate is about love to the business, about creativity, quality, environmental friendliness, the ability to create and share positivity and mood. We like simple honest products that don’t need to be decorated with unnecessary ingredients or packaging.
 And on February 24, we woke up from the sounds of explosions in our city. And everything has changed. However, we are very reluctant to leave our home and try to find opportunities to work every day.

 Thanks to everyone who supports Ukraine and Ukrainians in this terrible time for us!💙💛

 

Привіт. Ми – сестри Олександра й Олена. Обожнюємо якісні продукти: прості, справжні, мінімально оброблені й максимально корисні. Шоколад для нас – це про любов до справи, творчість, якість, екологічність, можливість створювати, ділитись позитивом і настроєм.

ПЕРЕВАГИ ВИРОБНИЦТВА BEAN TO BAR

Bean-to-bar («від боба до плитки») – технологія виготовлення шоколаду з особливих ароматичних какао-бобів f i n o  d e  a r o m a (фіно де арома). Ми відповідаємо за весь ланцюг  виробництва: від вибору какао, його обсмажування до запаковування плитки.

Міжнародна Асоціація Какао (ICCO) виокремлює какао-боби fino de aroma  в окрему категорію з винятковим смаком і ароматом. На частку fino de aroma  доводиться лише 8% світового виробництва какао-бобів. Генетика, клімат, тип ґрунту, місцевість, метод ферментації – усе це визначає майбутній смак шоколаду.

ЩО ВПЛИВАЄ НА СМАК ШОКОЛАДУ?

Визначальним для смаку шоколаду є саме р е г і о н  вирощування какао, а не сорт. Наприклад, боби з Домініканської Республіки (Hispaniola) мають виразні ягідні/фруктові нотки, легку кислинку.  Какао боби з Венесуели відрізняються особливою м’якістю, відсутність гірчинки, мають горіховий, часом медового присмак. Какао-боби з Мадагаскару, а це менше 1% від світового об’єму какао, мають неповторний цитрусовий  смак.

Для розкриття смакового профілю ми обсмажуємо какао-боби за особливою технологією при низьких температурах, після чого вони перетираються в меланжері на кам’яних жорнах упродовж 48-72 год.

ЯК МИ ОБИРАЄМО КАКАО-БОБИ?

На сьогодні ми працюємо з бобами з Венесуели, Домініканської Республіки й Мадагаскару.

M a d a g a s c a r  (S a m b i r a n o  T s a r a f a n d r a y  O r g a n i c)

Мадагаскар – тропічний острів, що знаходиться у самому центрі Індійського океану. Какао, яке там росте, одне з найкращих у світі. Воно поступово розкривається нотами червоних фруктів, цедрою лимону і апельсину, малиною. Легка кислотність, тривалий післясмак, помірна гірчинка.

Росте на північному заході Мадагаскару у долині річки Самбірано. Зібрані кооперативом дрібних фермерів Царафандрай (Tsarafandray), ці какао-боби мають європейську органічну сертифікацію, а також сертифікат чесної торгівлі (SPP Fair Trade)

Мадагаскарське какао росте під корінними тіньовими деревами в агролісомеліоративній системі. За підтримки Альянсу тропічних лісів та інших неурядових організацій фермери висаджували дерева для боротьби з ерозією ґрунту й відновлення природного лісового ландшафту.

V e n e z u e l a  (S u r  D e l  L a g o)

Какао від дрібних локальних фермерів з регіону Сур-дель-Лаго (Sur  Del  Lago) у Венесуелі, який знаходиться на березі озера Маракайбо. Дослівно перекладається як «на південь від озера». Надзвичайно стабільний теплий і вологий клімат ідеально підходить для вирощування вибагливих елітних ароматних сортів какао. Вважається батьківщиною какао сriollo.

Шоколад має з венесуельсикого какао має приємний вершковий смак, розкривається горіховими нотами, ромовим після смаком. Для нього характерна м’якість і мінімальна гірчинка

D o m i n i c a n  (R e p u b l i c  Z o r z a l  C o m u n i t a r i o  O r g a n i c)

Hispaniola – історична назва острову Гаїті у Карибському морі, на якому росте какао з  насиченим шоколадним смаком, глибокими нотами червоних фруктів, смородини, сухих квітів.

Ростуть ці дерева какао у заповіднику для птахів Zorzal (Зорзаль) у Домініканській Республіці в агролісомеліоративних системах у їх природному лісовому середовищі (серед інших дерев і тварин). Поряд із заповідником знаходиться місцеві ферми, які входять до спілки Zorzal Cacao.

СКЛАДНИКИ

Наш шоколад містить мінімум компонентів: боби какао, какао-масло й зовсім трішки кокосового цукру. Деякі плитки містять горіхи й фрукти. Ми обрали для підсолоджування саме кокосовий цукор, оскільки він має низький глікемічний індекс (35) й надає шоколаду особливого смаку. Якісна сировина, простий склад, чесність – наші головні принципи у роботі.

АСОРТИМЕНТ

  • Преміум-шоколад s i n g l e  o r i g i n – це моносортовий чорний шоколад з какао, яке росте у конкретному регіоні і має повну простежуваність. У ньому найкраще розкривається смак і аромат певного сорту какао.
  • Чорний крафтовий шоколад (Венесуела, регіон Барловенто) з додаваннями: горіхи, сіль, какао-боби, спеції.
  • Молочний шоколад (vegan) з венесуельського какао. Це наша авторська рецептура шоколаду на рослинному молоці. Ніжного вершкового смаку плиткам надає вівсяне толокно й горіх кеш’ю.
  • Фруктові плитки з додаванням сублімованих фруктів і ягід.
  • Цукерки (шоколадно-горіхове праліне).

Переглянути все

до магазину